Naar de inhoud van deze pagina

Openingstijden THE READ SHOP Raadhuisplein 64-66 in Rozenburg (Zuid-Holland)

THE READ SHOP

Telefoonnummer:
Hulp nodig met het zoeken:
Places Nummerinformatie
1822
(90 ct/min) en doorverbonden gesprek, max 9,-
Bedrijfs rating
Schrijf review

Op dit moment gesloten



Kloppen deze openingstijden?

THE READ SHOP

Raadhuisplein 64-66 3181CG Rozenburg (Zuid-Holland)

Onze bezoekers over THE READ SHOP in Rozenburg (Zuid-Holland)

  • Telefonische bereikbaarheid:
    50%
    bereikbaar
  • Tevredenheid openingstijden:
    7.3
    (9 beoordelingen)
  • Algemene indruk van dit bedrijf:
    7.2
    (8 beoordelingen)
  • Beoordeling service van dit bedrijf:
    6.8
    (8 beoordelingen)
  • Prijs/kwaliteit verhouding van dit bedrijf:
    7.5
    (8 beoordelingen)
  • Totaal:
    7.2
    33 beoordelingen
Geef een beoordeling aan THE READ SHOP in Rozenburg (Zuid-Holland)

Reviews over THE READ SHOP in Rozenburg (Zuid-Holland)


0 reviews
8
  • Gemiddelde score:
  • Openingstijden:
  • Algemeen:
  • Service:
  • Prijs/kwaliteit:

Prima service

Toon kaart

Openingstijden THE READ SHOP Raadhuisplein 64-66 in Rozenburg (Zuid-Holland)

Deze vestiging van The Read Shop aan de Raadhuisplein 64 in Rozenburg (Zuid-Holland) is vandaag gesloten. U kunt deze week van maandag tot en met zaterdag hier terecht. Maandag heeft de vestiging van The Read Shop aan de Raadhuisplein 64 openingstijden van 10:00 tot 17:30. The Read Shop Raadhuisplein 64 in Rozenburg (Zuid-Holland) beschikt over de volgende faciliteiten:

Diensten
  • Postagentschap
Product
  • Lotto
  • Staatsloterij

Zoekt u een vestiging met andere faciliteiten? De vestiging van Stichting 'Jeugd en Evangelie' die het meest in de buurt ligt van de The Read Shop aan de Raadhuisplein 64 is de Stichting 'Jeugd en Evangelie' aan de Emmastraat 41.

Meer boekhandel in Rozenburg (Zuid-Holland)

Bedrijven in de buurt van THE READ SHOP Raadhuisplein 64-66 in Rozenburg (Zuid-Holland)

1
Stichting 'Jeugd en Evangelie'

Emmastraat 41 Rozenburg (Zuid-Holland)

Op 390meter afstand

2
Kleine Reus

Dr. Kuyperkade 19 Maassluis

Op 1,96km afstand

3
Boekhandel het Keizerrijk

Noordvliet 27 Maassluis

Op 2,04km afstand

4
Plantage

Koningshoek 91116 Maassluis

Op 2,69km afstand

Back to top